Post Prime NBA Fantasy

Organizacja rozgrywek NBA Fantasy pod szyldem Post Prime!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-10-13 10:11:49

oskare
Administrator
Dołączył: 2022-09-07
Liczba postów: 67
WWW
MacintoshChrome 106.0.0.0

Skład Ligi Mistrzow w sezonie 2022/23

...

Offline

#2 2022-10-19 10:18:22

wiLQ
Użytkownik
Dołączył: 2022-10-05
Liczba postów: 7
WindowsFirefox 72.0

Odp: Skład Ligi Mistrzow w sezonie 2022/23

Na dobry poczatek ligi... moze proba opisania sytuacji na starcie? ;-)

Moje wrozenie z arkuszy dziala tak, ze wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i doly [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!].

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Marcin's First-Class Team [wg mnie jeden z lepszych draftow, bardzo fajnie sklecony punt FT%, moze pozamiatac jak rookie wystrzela bardziej niz sie tego spodziewam]
wiLQ [opis na koncu]
Zlote chlopaki [dobre ceny czolowki i niezle dobrane. Moze troche plytrko na guardzie i moze wyjsc punt az 3 kategorii, ale zakladam trejd wyrownujacy]
GLV Champ [dobra druzyna, ale bardzo duzo ryzyka zdrowotnego by spasc do srodka]
Wielki powrot [na srednich to wyglada czolowkowo, ale kluczowe bedzie ile opuszcza gier exzlamasy]


"Srodek" [w znaczeniu, ze wg mnie tu sie narzucaja glownie hasla "solidne", "przecietne" itp sugerujace ladowanie w srodku stawki]

Rasheed's Champions [pol skladu do wymiany, ale jest mocny fundament, wiec przy udanych lowach z FAsow mozna powalczyc, a przy nieudanych bedzie tier nizej]
jakos to będzie [wyszedl ciekawy smallball, ale bez trojek, wiec to spory problem jesli chodzi o max sufit druzyny]
Maciej's Glorious Team [klasyczny solidniak, ze pensje ni to dobre ni to zle, moze nadzieja tkwi w mlodych]
Gondor Knights [jak wyzej]


"Hanba nie godna mistrza" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Joz's Standout Team [nie jestem fanem pickow ponizej 5$, wiec IMO pol druzyny jest do wymiany i w zaleznosci jak sie to uda to bedzie albo srodek albo doly]
Navy Seals [IMO grubo przeplacony Trae i zdecydowanie za plytko to wyszlo jak na lamliwosc czolowych graczy]
TheFalki [az 3 slabe kategorie i wlasciwie tylko asysty na handel, fatalna sytuacja wsrod skrzydlowych]
DirtySanchez [fajne Top5, ale z pozostalych 1-2 wg mnie zostana w rotacji na dluzej]
Chyzio's Cool Team [za duzo kasy poszlo na gwiazdy, wiec druzyna sie sprowadza do ciezkiej pracy na FAsach, poniewaz nie znam Chyzia nie wiem czy w tym jest dobry...]
DW Tarnogaj Champs [sporo tu bustowych wyborow gdzie sie mocno roznie od oceny innych - Garland, Green, Barret, Ayo - stad i taka ocena druzyny]


Na koniec slowem o mojej druzynie...
Poniewaz to byla moja jedyna liga ktora w tej formie i skladzie GMow bedzie istniala tylko jeden sezon to chcialem sprobowac jakis eksperyment, na ktory mialem ochote, ale nie odwazylbym sie go wprowadzic w zycie w lidze z awansami i spadkami.
Zainspirowany wydarzeniami w innych ligach padlo na strategie zbierania zlamasow po promocyjnych cenach [patrzac na ich srednie] ;-)
Poza Bridgesem, Jeramim i Laurim wg mnie wszyscy sie kwalifikuja od 10$ wzwyz, a pozostale uzupelnienia to wiadomo, ze strzaly na Top150 ligi z racji nowej sytuacji w druzynie.

Zobaczymy czy z tego wyjdzie mocna ekipa czy koszmar rotacyjny... ;-)

A jak to wygladalo z Waszej perspektywy?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vmpk - mta-skygame - crystal - atomisemta - keepcalm